Tóth Csaba Zoltán

Kia Venga, dízel, manuális váltó

Alapóra díja 8.400,-Ft

Munkarendje hétköznap és hétvégén is egyeztetés
alapján, rendkívül türelmes és sikerorientált oktató.

Magyar Tibor

Toyota Aygo X, benzin, manuális váltó

Alapóra díja 7.800,-Ft

Munkarendje hétköznap és egyeztetés alapján hétvégén, gyorsított
képzés, autópályás vezetés, vezetésfrissítés.

Klazsik-Huszka Zita

Suzuki swift 2019, benzin, klíma, manuális váltó

Alapóra díja 7.800,-Ft

Munkarendje hétköznap és egyeztetés alapján hétvégén, gyorsított
képzés, autópályás vezetés, vezetésfrissítés.

Magyar Tibor

Iskolavezető

Az autóvezetés mindig is a szenvedélyem volt, és amikor rájöttem, hogy ezt a szenvedélyemet másoknak is át tudom adni, nem tudtam megállni, hogy ne tegyem meg. Magam is tapasztaltam, hogy az autósiskolákban sokszor hiányoznak azok az elemek, amelyek valóban segítik az embereket abban, hogy magabiztosabbak legyenek az úton. A vágy, hogy változást hozzak ezen a területen, hogy olyan autósiskolát hozzak létre, ahol az emberek nem csak technikailag tanulnak autót vezetni, hanem valódi biztonságot és önbizalmat nyernek az úton való közlekedéshez, vezetett ahhoz, hogy a GO autósiskola vezetője legyek. Ez a vállalkozás nemcsak egy munka számomra, hanem egy küldetés, hogy segítsek másoknak biztonságosabbá tenni az utakat és élvezni az autóvezetés örömét.

Türelem a mesterségünk!

Nálunk csak főállású, szakmailag felkészült, empatikus és türelmes közlekedési szakemberekkel találkozhatsz.